Epiwax Kullanımı, Epi Wax Ağda Nasıl Kullanılır

Epiwax Nasıl Kullanılır

Epiwax kullanımı hakkında bilgi arıyorsanız bu sayfamızda ürün nasıl kullanılır bu konuda sizleri bilgilendireceğiz.

Epiwax ağda kullanımı yapmaya başlamadan önce sizlere hediye olarak gönderilen ağda ısıtıcısı içerisine kullanacağınız kadar ağda koyunuz. Daha sonra 15 dakika kadar ısıtarak boncuk ağdaların erimesini sağlayınız. Ağda ısındıktan sonra ısısını kontrol ettikten sonra  kullanmak istediğiniz bölgeye koyarak ağdanın kurumasını bekleyiniz. Epi wax ağda kuruduktan sonra da soyarak çıkarınız. Epi wax kullanımı bu kadar basittir. Ürün uygulaması sonrası hemen bölgeyi yıkayabilirsiniz. Bekleme süresi yoktur.

Ürünün soyulabilir olması sayesinde ek bir bez olmadan düz kullanım sağlar. Diğer ağdalara göre epi wax ağda kullanımı son derece basit ve zahmetsizdir. 1 kutu içerisinde 150 gram boncuk ağda bulunmaktadır.

Kullanım yaptıktan sonra kullanmadığınız ağda kalırsa kenara saklayıp bir daha ki kullanımda tekrar ısıtarak kullanabilirsiniz. Son derece basit bir uygulama ile tüylerinizi alabilirsiniz.

Hangi Bölgelerde Kullanılabilir

Ürün kullanımı tüm vücut için uygundur. Kısaca kol, bacak, koltuk altı, alın bölgesi, yüz, bikini bölgesi, dudak çevresi gibi bölgelerde bu ağdayı uygulayabilirsiniz.

4 ayrı çeşitten istediğiniz çeşidi kendinize göre seçebilirsiniz. Siyah, Sarı, Mor, Pembe renkli boncuk ağdalardan hangisi size uygunsa onu tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu sayfamızda sizlere epi wax nasıl kullanılır ile ilgili kısaca bilgi verdik. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  1. Dino

    9 Aralık 2018

    Peki erkekler de kullanabiliyor mu? Hangi renk hangi bölge için kullanılır? Sır ağda gibi batuk yapar mi? Son olarak da; daha önceden oluşan batıklar nasıl geçecek bilgi verir mısınız? Teşekkürler.

  2. admin

    11 Aralık 2018

    Ürünü erkeklerde kullanabilir. Batık için siyah renkli epiwax ürününü tercih edebilirsiniz.

Yorum Yazın
Epi wax, epiwax ağda, epiwax soyulablir ağda, epi wax boncuk ağda, epiwax nedir, özellikleri, faydaları nelerdir, nerede satılır, eczane de var mı, orjinal mi, fiyatı, kullanımı, kaç lira, kampanya, sipariş ver, kullananlar, kullanıcı yorumları, kapıda ödeme var mı ile ilgili bilgi içeren site.