Epiwax Boncuk Ağda, Epiwax Sir Ağda

Epiwax Boncuk Ağda

Epiwax boncuk ağda evde zahmetsiz şekilde ağda yapmanıza yardımcı olan bir ağda çeşidi özelliği taşımaktadır.  Kullanıcılar genel olarak epiwax sir ağda olarak da bu ürünü tanımlayabilmektedir. Ufak tefek farklar vardır boncuk ağda ile sir ağda arasında. Bunlar aşağıdaki gibidir.

Boncuk Ağda ve Sir Ağda Arasındaki Fark

Boncuk ağda şekli boncuk gibi olduğu için ismini bu şekilde almaktadır. Her ikisi de bir ısıtıcı yardımı ile krem kıvamına getirilerek kullanılır. Lakin sir ağda bez yardımı ile kullanılabilmektedir. Ancak boncuk ağda bez yardımı olmadan kullanılabilmektedir. Ürün ismine sizler epiwax sir ağda diyebilirsiniz tabi ki ama asıl türü epiwax boncuk ağdadır.

Epiwax partikül boncuk ağda özellikleri bakımından 4 çeşit ürün şeklinde üretilmiştir. İhtiyacınıza göre bu 4 çeşitten istediğinizi ya da birisini alabilirsiniz. Ürün fiyatı adet olarak 59 liradır. Yanında ağda makinesi hediyesi ile sizlere gönderilir.  Yanında gönderilen ağda makinesi ile ısıtma derdiyle uğraşmayıp epiwax’ı içerisine atıp sadece erimesini bekleyeceksiniz. Daha adetli alımlarda ise kampanyalarımız mevcuttur. Sipariş sayfası ya da anasayfadan kampanya fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Epi wax Boncuk Ağda Çeşitleri

Ürün çeşitleri sarı, siyah, mor ve pembe renkli olarak 4 ayrı grup halindedir.  Batıklar için siyah ağda, sert tüyler için sarı ağda, hassas ciltler için sarı renkli ürün ve hassas bölgeler için pembe kutulu ürünü tercih edebilirsiniz. Epi wax boncuk ağda çeşitleri bu şekildedir. Kullanım yaptıktan sonra hemen yıkayabilir ve günlük aktivilerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Epi wax sir ağda ürünü özel formülü ile daha kolay ve kısa zamanda ağda yapmanıza yardımcı olabilecek bir üründür. Bölgeyi iyi temizlemesi ile beğeni kazanan bu ürünü sitemiz üzerinden hologramlı olarak tedarik edebilirsiniz. Sitemizden temin etmek için ya da ürün hakkında detaylı bilgi almak için mesai saatleri içerisinde bizi arayabilirsiniz.

Bu sayfa epiwax sir ağda, epiwax partikül boncuk ağda nedir, çeşitleri, boncuk ağda ile sir ağda arasındaki farklar nelerdir gibi bilgileri içermektedir. Sayfamızı ziyaret edip bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yazın
Epi wax, epiwax ağda, epiwax soyulablir ağda, epi wax boncuk ağda, epiwax nedir, özellikleri, faydaları nelerdir, nerede satılır, eczane de var mı, orjinal mi, fiyatı, kullanımı, kaç lira, kampanya, sipariş ver, kullananlar, kullanıcı yorumları, kapıda ödeme var mı ile ilgili bilgi içeren site.